- LENOVO

Цена
€690 71 / 1350 91 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_24ARR9?M=F0HR000VRI
CPU model
AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
Memory size
1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Graphics
Integrated AMD Radeon™ 660M Graphics
SSD
512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
HDD
No HDD
Screen size
23.8"
Screen type
FHD, IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch
Screen resolution
1920x1080
Touch screen
None
Interfaces/Ports
Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)
Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
1x HDMI®-in 1.4
1x HDMI®-out 2.1 TMDS
1x Ethernet (RJ-45)
1x power connector
Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only
1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Wireless
Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2
Camera
5.0MP
Audio
High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec
Speakers 3Wx2, HARMAN, Microphone Dual Microphone
OS
None
Power supply
90W 89% Adapter
Color
Cloud Grey
Certifications
Green Certifications: ENERGY STAR® 8.0
ErP Lot 3 and Lot 7
GREENGUARD®
RoHS / WEEE / REACH
Accessories
USB Calliope Keyboard, White, English (UK)
USB Calliope Mouse, White
Weight
Around 6.0 kg
Dimensions
540 x 192 x 431 mm
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Screen size | 23.8" |
| Screen type | FHD, IPS Anti-glare 250nits, 100Hz, 99% sRGB, hardware low blue light, 3-side borderless, non-touch |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 660M Graphics |
| Memory size | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Memory type | Max Memory: Up to 16GB DDR5-4800 |
| Memory type | Memory Slots: Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Interfaces/Ports | 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Interfaces/Ports | 1x power connector |
| Interfaces/Ports | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Interfaces/Ports | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Interfaces/Ports | 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) |
| Interfaces/Ports | 1x HDMI®-in 1.4 |
| Interfaces/Ports | 1x HDMI®-out 2.1 TMDS |
| Interfaces/Ports | Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| Interfaces/Ports | Left Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Bluetooth | BT5.2 |
| OS | None |
| SSD | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Weight | Around 6.0 kg |
| Dimensions | 540 x 192 x 431 mm |
| Warranty | 24 Months |
| CPU Model | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| HDD | No HDD |
| Wireless | Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 |
| Certifications | Green Certifications: ENERGY STAR® 8.0 |
| Certifications | ErP Lot 3 and Lot 7 |
| Certifications | GREENGUARD® |
| Certifications | RoHS / WEEE / REACH |
| Accessories | USB Calliope Keyboard, White, English (UK) |
| Accessories | USB Calliope Mouse, White |
| Touch Screen | None |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Всичко в едно |
| Процесор | Intel Core i5-12450H |
| RAM памет (GB) | 16 |
| Капацитет на съхранение (GB) | 512 |
| Тип съхранение | SSD |
| Графика | Вградена |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| GPU модел | Intel UHD Graphics |
| Видеопамет (GB) | 2 |
| Тип RAM | DDR5 |
| Мощност на захранване (W) | 120 |
| Wi-Fi | Да (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | Да (Bluetooth 5.2) |
| Предназначение | Домашен |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
Lenovo IdeaCentre AIO 24 — Настолен компютър „всичко в едно“ за дома и офиса
Освободете работното си пространство с Lenovo IdeaCentre AIO 24. Този елегантен компютър „всичко в едно“ съчетава 23,8-инчов Full HD дисплей с мощен Intel Core процесор, осигурявайки бърза работа за ежедневни задачи, стрийминг и лека творческа дейност.
Ключови Предимства
- Икономия на пространство — Форм факторът „всичко в едно“ елиминира нуждата от отделна кула, поддържайки бюрото ви подредено.
- Потапящ дисплей — 23,8-инчов Full HD IPS панел с широки ъгли на виждане и сертификация TÜV Rheinland намалява умората на очите при продължителна работа.
- Надеждна производителност — Благодарение на Intel Core процесора и бързото SSD съхранение, системата стартира бързо и се справя лесно с многозадачност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Всичко в едно |
| Процесор | Intel Core i5-12450H |
| RAM памет | 16 GB DDR5 |
| Съхранение | 512 GB NVMe SSD |
| Графика | Вградена Intel UHD Graphics |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Wi-Fi | Да (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | Да (Bluetooth 5.2) |
Какво има в кутията
- Lenovo IdeaCentre AIO 24
- Захранващ адаптер
- Безжична клавиатура и мишка
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













